OFFERT

Var god ange ditt namn.
Var god ange ett giltigt telefonnummer.
Var god ange ett meddelande.

Du godkänner vår villkor om hur vi hanterar din personuppgifter genom att boka i rutan nedan..
Läs mer om hur vi hanterar dina uppgifter under GDPR-fliken.

Du måste acceptera villkoren.
Ulf Lindvall

Försäljning, Ekonomi
0480 – 49 69 60
ulf.lindvall@kalmarkuvert.se

Ulf Andersson

Försäljning, Marknad, Miljö
0480 – 49 69 67
ulf.andersson@kalmarkuvert.se

Ulrika Mihajlovic Åhs

Försäljning
0480 – 49 69 62
ulrika@kalmarkuvert.se

Gregge Cak

Försäljning, Webtoprint
0480 – 49 69 63
gregge.cak@kalmarkuvert.se

Maria Ekberg

Prepress Arktryck/Digitaltryck
0480 – 49 69 68
maria.ekberg@kalmarkuvert.se

Camilla Lenander

Administration, Frakter
0480 – 49 69 69
camilla.lenander@kalmarkuvert.se

Jan Lindahl

Kuverttryck
0480 – 49 69 66
jan.lindahl@kalmarkuvert.se

Pär Lundgren

Prepress Kuverttryck
0480 – 314 615
info@kalmarkuvert.se

Mats Karlsson

Produktion, Personal
0480 – 49 69 64
mats.karlsson@kalmarkuvert.se

Håkan Liljegren

Produktion, Underhåll, Fastighet
0480 – 49 69 65
hakan.liljegren@kalmarkuvert.se